Tüm Bankalara Taksit İmkanı            

Bordo Kaydırmaz Bant 25mmx25..

Bordo Kaydırmaz Bant 25mmx25..

261,35 TL Vergiler Hariç: 217,79 TL

Kaydırmaz Bant 25 Metre  sar..

Kaydırmaz Bant 25 Metre sar..

480,88 TL Vergiler Hariç: 400,74 TL

Kaydırmaz Bant 25 Metre 10 c..

Kaydırmaz Bant 25 Metre 10 c..

627,24 TL Vergiler Hariç: 522,70 TL

Siyah Zemin Merdiven Kaydırm..

Siyah Zemin Merdiven Kaydırm..

261,35 TL Vergiler Hariç: 217,79 TL

Siyah Zemin Merdiven Kaydırm..

Siyah Zemin Merdiven Kaydırm..

574,97 TL Vergiler Hariç: 479,14 TL

Tesa 60950 Merdiven Kaydırma..

Tesa 60950 Merdiven Kaydırma..

1.568,10 TL Vergiler Hariç: 1.306,75 TL

Tesa 60950 Merdiven Kaydırma..

Tesa 60950 Merdiven Kaydırma..

972,22 TL Vergiler Hariç: 810,18 TL

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kaydırmaz Bant Nedir?


Sağlam, estetik ve uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkardığı için bilhassa zeminlerde dekoratif uygulama gerçekleştirilen mermerin en büyük sıkıntılarından birisi ise kaygan bir zemin oluşturmasıdır. Islak malzemeler ile temizlik gerçekleştirildiğinde, su döküldüğünde veya nem ile karşılaştığında mermer kaygan bir hale gelir. Düşme ve yaralanma gibi riskler konusunda da sert sonuçlar ortaya çıkarabilen bu zeminlerde mermer kaydırmaz bant kullanımı bu endişelerin önüne geçmekte yardımcı olabilir.

Özellikle merdiven gibi alanlarda mermer kaplama gerçekleştirilmiş ise ve bu alan açık bir bölgede yer alıyorsa, düşme ve yaralanma gibi riskler çok sık görülebilir. Hele ki soğuk ve yağmurlu kış günleri gibi dönemlerde bu tür tehlikeler daha çok görülecektir. Bu nedenle mermer kaydırmaz bant kullanılması bu tip zeminlerde daha sağlıklı ve güvenilir bir kullanım imkanı ortaya çıkaracaktır.

Kaydırmaz Bant Nasıl Kullanılır?

Genellikle merdiven gibi basamaklı noktalarda tehlikeleri önlemek için mermer kaydırmaz bant kullanmak istendiğinde, öncelikle farklı marka ve kalitelerde bant seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz bu bant ürününü kendiniz de uygulayabileceğiniz gibi profesyonel bir şekilde mermer dekorasyon uygulamasını gerçekleştirmiş olan şirketimizden de ürün temin ederek uygulama talep edebilirsiniz.

Genellikle firmamız tarafından mermer merdiven ve zemin uygulamaları gerçekleştirildikten sonra ayak temasının en çok olabildiği noktalara kaydırmaz bant yapıştırma işlemi sağlanır. Ev içerisinde, ofis ve apartman gibi noktalarda mermer basamaklar ve merdivenler uygulandıktan sonra da mutlaka bu bantlar ile kayma tehlikesi bulunan bölgelerde güvenlik önlemleri gerçekleştirilir.

Bir makara üzerinde belirli bir metraj boyutu ile temin edilmiş olan ve kalınlığı belirli bir boyutta standart olarak üretilen bu bant, çok kolay şekilde uygulanabilir. Bandın bir tarafı mermere çok sağlam bir şekilde yapışacak özelliğe sahip olmakla birlikte öbür tarafı ise keçe tarzı kaymayı önleyecek bir yapı gösterir. Yapıştıktan sonra su, temizlik malzemeleri ve ısı gibi birçok farklı faktöre karşı gayet yüksek dayanıklılığı olan bu bant uzun yıllar koruma işlevini sürdürür.