Tüm Bankalara Taksit İmkanı            
  • Essafe Vidalı Baret (Hava Delikli-Kulaklık Takılabilir) (GE-1548)

Essafe Vidalı Baret (Hava Delikli-Kulaklık Takılabilir) (GE-1548)

  • Markalar Essafe
  • Ürün Kodu: ge1548
  • Kdv Hariç: 78,41 TL
  • 94,09 TL


Mevcut Seçenekler:

garanti

Essafe Vidalı Baret (Hava Delikli-Kulaklık Takılabilir) (GE-1548)

Ürün Özellikleri

Essafe Baret kullanıcıya tam bir konfor sağlar. darbelere, + 50c ısıya, -10 c soğuğa, neme karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Essafe baretde terbandı standart olarak takılmaktadır. Alnın tümünü kaplar. Kullanıcı için tam bir konfor sağlar. Altı adet baş üstü bandı ile havalandırma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Standartlardaki tüm mekanik testlere karşı mukavimdir. Ense bandı ayar yeri ile baş ölçülerine göre ayarlanabilir. 
 
Baret Vidalı Hava Delikli Kualaklık Takılabilir Kullanımı ve Standartları
1.Ayarlar Başlık bandı her baş büyüklüğüne göre ayarlanabilir şekildedir. Başlık bandını o şekilde ayarlayınız ki kafanıza rahat otursun ve eğildiğiniz zaman başınızdan kaymasın.
2.Kullanım ESSAFE mamulü baretler kullanıcıyı düşen cisimlere karşı belli bir dereceye kadar koruyabilir.
3.Bakım Baret;50°C’nin altında ılık suyla ve yumuşak bir deterjanla temizlenmelidir. Bareti organik bileşikler, eritici ve alkol içeren herhangi bir eriyik ya da spreyler doğrudan temas ettirmeyiniz. Bu tür maddeler baretin koruyucu gövdesi ve baş üstüne geçen içliğin dayanıklılığını azaltır.
4.Kontrol Her kullanımdan önce baret dikkatlice incelenip çatlak, çizik ya da başka bir hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir. Herhangi bir kazaya uğramış baretler, görünürde bir arıza olmasa bile derhal kullanımdan çıkarılarak imha edilmelidir.
5.Depolama ve Taşıma Baret normal oda sıcaklığında kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığında, yüksek ısı ve şekil değiştirebileceği bir konumda depolanmamalıdır.
6.Çene bandı Çene bandı, içlik kısmına bağlanmaktadır.
7.Essafe baretler Poly Etilen’den (PE) mamule dilmiş olup, uygun günlük kullanım ile 3 yıldan daha fazla kullanılmamalıdır.
ESSAFE mamulü baretler EN 397 – 1995/prA 1:1998 Avrupa Baret Standartları şartlarını karşılamakta olup; VUBP-AO 235 - Praha / Czech tarafından test edilmiştir.
Açıklama: Bu baret; EN 397:2000’e göre elektriksel izolasyonun gerekliliklerini karşılamamaktadır.
Uyarı: Baretin üzerine çözücü, yapıştırıcı madde sürmeyiniz, kendi kendine yapışan etiketler yapıştırmayınız. TR Yeterli koruma sağlanması için baret, giyenin baş ölçüsüne tam uymalıdır. Bunun için baş ayarlama bandı kullanıcının başına göre ayarlanmalıdır. Baret, gövde üzerinde oluşan darbenin enerjisini kısmen şekil değiştirerek ve zarar görerek absorbe (sönümlemek) etmek üzere tasarlanmıştır. Böyle bir tahribat durumunda zara göz ile görülemese bile, darbeye maruz kalan baret yenisi ile değiştirilmelidir. İmalatçının tavsiyesine aykırı olarak, baret’in orijinal parçalarının değiştirilmesi veya çıkarılması durumunda, kullanıcı tehlikeye maruz kalabilecektir. İmalatçı tarafından tavsiye edilmedikçe, barete aksesuar amaçlı bağlantılar yapılmamalıdır. Barete boya, çözücü, yapıştırıcı malzeme veya etiket yapıştırmayınız. Baret, üretim tarihinden itibaren 3 yıl içinde kullanılmalıdır.
Baretlerde Renk Tanımları 
Sarı Renk : İşçilere
Beyaz Renk : Üst Düzey Yönetici Ve Ziyaretçilere
Mavi Renk : Mühendis Ve Teknik Elemanlara
Turuncu Renk : Formenlere Ve Ustabaşlarına
Kırmızı Renk : Yangınla Mücadele Ve Sivil Savunma Ekiplerine


  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Essafe Vidalı Baret (Hava Delikli-Kulaklık Takılabilir) (GE-1548) Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.
Benzer Ürünler

Etiketler: Essafe Vidalı Baret (Hava Delikli-Kulaklık Takılabilir) (GE-1548), ,