Tüm Bankalara Taksit İmkanı            
  • Göz ve Vücut Duşu Kombine Galveniz Boyalı

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galveniz Boyalı

  • 15.863,35 TL

garanti

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galveniz Boyalı

Tehlikeyle karşılaşan insanın tüm vucudunu , yüzünü ve gözünü yıkamaya yarayan mevcut en kullanışlı ve ekonomik temizleme araçlarıdır. Yıkama için gerekli bol suyu anında alçak basınçta akıtır. Böylece kostik, asit, alev, radyoaktif ve diğer zararlı etkenleri yıkayıp temizler, Üretimlerimizde tüm bu tehlikelere karşı kullanabileceğiniz Acil emniyet duşlarımız geniş model seçenekleriyle hiz-metinize sunulmuştur. Acil Emniyet duşlarımızın tamamı EN 15154 -1 ve EN 15154-2 standardına göre belgelidir.

Göz duşu El kumandalı vücut duşu ise ayak kumandalıdır.
Kendi ayak tablasıyla  zemine  bağlanmaya uygundur.
Elektrostastik toz boyalıdır.
Standart renk yeşil boyalıdır.( R0AL 6029 ) İsteğe göre farlı renkler yapılabilir.
Tüm borularıgalveniz çelikten imal edilmiştir.
DuşçanağıDKP çelik ve ABS olarak seçilebilir.


Göz ve Vücut Duşu Kombine Galveniz Boyalı 15033500 iş sırasında oluşabilecek tehlikelere karşı üstün koruma sağlar. Kalite Güvence Standardı ISO 9001:2008’na uygun üretim yapılmaktadır. Göz Duşlarımız ve Vücut duşlarımız EN 15154-1 ve EN 15154-2 standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. Ayrıca Amerikan ANSI Z 358.1 standardının gereklerini karşılamaktadır. Tehlikeler *Asit, kostik veya diğer tehlikeli, aşındırıcı ajanların dökülmesi, sıçraması veya püskürmesi *Diğer önde gelen tehlikeler; yangın ve patlama Acil vücut duşlarının ve göz duşlarının zamanında kullanımı ile yararlanmalar veya ölümler önlenebilir. Acil duşların doğru şekilde seçilmesi, uygun yerin tespit edilmesi, doğru şekilde kurulması ve etkili bir şekilde korunması çok önemlidir.

 


Göz ve Vücut Duşu Kombine Paslanmaz Çelik Gereksinimleri


1.Uygun su akışı Acil duşlar 2.1 bar (30 psi) basınçta en az 60lt/dk su akışı sağlanmalıdır. Duş başlıkları, püskürtme yüksekliği 2200± 100 mm arasında olduğu zaman, yukarıdan 70 cm yükseklikte, çapı 40 cm konik bir akış sağlamalıdır ve bu duşlamanın merkezi en yakın engelden 40 cm uzakta olmalıdır. Göz/ yüz duşlarının su püskürtücüleri yerden1000 ±200cm yüksekliğinde olmalıdır, minimum 6 lt/dk devamlı ve etkili su akışı sağlanmalıdır.
2.Operasyonun kolaylığı Kişi kirliliğinin etkisi ile görüşünü kısmen yitirmiş olsa bile acil emniyet duşları kolay ulaşılır ve kolay çalıştırılabilir olmalıdır. Acil duşlarda elle çekilen kollu yada üzerine basıldığında açılan yaylı küresel vanalar, çabuk ve etkin bir şekilde çalışıp en az 15 dakika sürekli duşlama yapmaya olanak sağlanmalıdır. Bu suretle kişi kirlenmiş elbiselerini duşun açma kapama mandalına dokunmadan duş aktif halde iken yıkayabilmelidir.
3.Hız ve Operasyon Su sağlama vanaları maksimum debiye, açılır açılmaz 1 saniye sürede ulaşmalıdır.
4.Ekipmanın güvenirliği Ünite uzun süre güvenle çalışabilecek yeterlilikte olmalıdır. En yüksek kalite vanalar kullanılarak sıkışma engelleyici, güçlü, korozyona dayanıklı harekete geçirici aygıtlarla birlikte gerekli toplam güvenlik sağlanmış olmalıdır.
5.Kurulum için tavsiyeler Acil duşlar ve göz duşları 10 saniye içinde ulaşılabilir yerlere kurulmalıdır. Güçlü kostik ve asitler söz konusu ise bu üniteler söz konusu tehlikeli madde depolarının hemen bitişiğinde kurulmalıdır. Acil duşlar ve göz duşları işyerindeki tehlikeli madde mevcuduyla orantılı sayıda yerleştirilmelidir. Yalnız içirebilir su kullanılmalıdır. Giriş su basıncının minimum (2 bar=30psi) bar basınçta olması tavsiye edilir. Şebeke bağlantı borusunun çapı ekipmanın giriş çapı ile aynı olması tavsiye edilir.
6.Korozyonla mücadele Acil duşlar ve göz duşları korozyona karşı dirençli olmalıdır. Korozyon direnimli dış yüzey ve diğer koruyucu kaplamalar yüksek korozyon riski olan ortamlar için tavsiye edilir. Paslanmaz çelik cıvata ve yıkayıcıların kullanımı tavsiye edilir.
7.Test programları Acil Güvenlik Duşları ve Göz – Yüz Duşları en hızlı ve kolay kullanımı sağlamak için her gün kontrol edilmeli ve düzenli olarak temizlenmelidir. Suyun düzgün akması ve kullanıma hazırlaması en az haftada bir kez test edilerek kontrol edilmelidir.


  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galveniz Boyalı Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.
Benzer Ürünler

Etiketler: Göz ve Vücut Duşu Kombine Galveniz Boyalı, ,