Tüm Bankalara Taksit İmkanı            
  • Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı

  • 14.559,51 TL

garanti

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı

Tehlikeyle karşılaşan insanın tüm vucudunu , yüzünü ve gözünü yıkamaya yarayan mevcut en kullanışlı ve ekonomik temizleme araçlarıdır. Yıkama için gerekli bol suyu anında alçak basınçta akıtır. Böylece kostik, asit, alev, radyoaktif ve diğer zararlı etkenleri yıkayıp temizler, Üretimlerimizde tüm bu tehlikelere karşı kullanabileceğiniz Acil emniyet duşlarımız geniş model seçenekleriyle hizmetinize sunulmuştur. Acil Emniyet duşlarımızın tamamı EN 15154 -1 ve EN 15154-2 standardına göre belgelidir.

 

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı Özellikleri

Hem Göz Yıkama çeşmesi, hem de vücut duşu ayrı ayrı el kumandalıdır
Kendi ayak tablası ile yere bağlanmaya uygundur
Duş çanağı boyalı DKP sac ve ABS olarak seçilebilir
Tüm borular galvanizli çelikten imal edilmiştir.

Borular: Gövde :1 1/4" Galvaniz 
                Su Girişi: 1" ( Bir Parmak)

Su Akışı:min. 6 lt/dk (Göz Yıkama Çeşmesi )
                min. 60lt/dk ( Vücut Duşu )

Duş Çanağı:Boyalı DKP Sac: Çap:300 mm
                       ABS: Çap 250 mm Renk Sarı veya Yeşil

Koli Ölçüsü: 860 x 350 x 250 mm(ExBxY)

Ağırlık:Galvaniz: 21.500 kg
              ABS: 19.300 kg

 

 

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı Standartları

EN 15154-1
EN 15154-2

 

 

 

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı


1.Uygun su akışı Acil duşlar 2.1 bar (30 psi) basınçta en az 60lt/dk su akışı sağlanmalıdır. Duş başlıkları, püskürtme yüksekliği 2200± 100 mm arasında olduğu zaman, yukarıdan 70 cm yükseklikte, çapı 40 cm konik bir akış sağlamalıdır ve bu duşlamanın merkezi en yakın engelden 40 cm uzakta olmalıdır. Göz/ yüz duşlarının su püskürtücüleri yerden1000 ±200cm yüksekliğinde olmalıdır, minimum 6 lt/dk devamlı ve etkili su akışı sağlanmalıdır.
2.Operasyonun kolaylığı Kişi kirliliğinin etkisi ile görüşünü kısmen yitirmiş olsa bile acil emniyet duşları kolay ulaşılır ve kolay çalıştırılabilir olmalıdır. Acil duşlarda elle çekilen kollu yada üzerine basıldığında açılan yaylı küresel vanalar, çabuk ve etkin bir şekilde çalışıp en az 15 dakika sürekli duşlama yapmaya olanak sağlanmalıdır. Bu suretle kişi kirlenmiş elbiselerini duşun açma kapama mandalına dokunmadan duş aktif halde iken yıkayabilmelidir.
3.Hız ve Operasyon Su sağlama vanaları maksimum debiye, açılır açılmaz 1 saniye sürede ulaşmalıdır.
4.Ekipmanın güvenirliği Ünite uzun süre güvenle çalışabilecek yeterlilikte olmalıdır. En yüksek kalite vanalar kullanılarak sıkışma engelleyici, güçlü, korozyona dayanıklı harekete geçirici aygıtlarla birlikte gerekli toplam güvenlik sağlanmış olmalıdır.
5.Kurulum için tavsiyeler Acil duşlar ve göz duşları 10 saniye içinde ulaşılabilir yerlere kurulmalıdır. Güçlü kostik ve asitler söz konusu ise bu üniteler söz konusu tehlikeli madde depolarının hemen bitişiğinde kurulmalıdır. Acil duşlar ve göz duşları işyerindeki tehlikeli madde mevcuduyla orantılı sayıda yerleştirilmelidir. Yalnız içirebilir su kullanılmalıdır. Giriş su basıncının minimum (2 bar=30psi) bar basınçta olması tavsiye edilir. Şebeke bağlantı borusunun çapı ekipmanın giriş çapı ile aynı olması tavsiye edilir.
6.Korozyonla mücadele Acil duşlar ve göz duşları korozyona karşı dirençli olmalıdır. Korozyon direnimli dış yüzey ve diğer koruyucu kaplamalar yüksek korozyon riski olan ortamlar için tavsiye edilir. Paslanmaz çelik cıvata ve yıkayıcıların kullanımı tavsiye edilir.
7.Test programları Acil Güvenlik Duşları ve Göz – Yüz Duşları en hızlı ve kolay kullanımı sağlamak için her gün kontrol edilmeli ve düzenli olarak temizlenmelidir. Suyun düzgün akması ve kullanıma hazırlaması en az haftada bir kez test edilerek kontrol edilmelidir.


  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.
Benzer Ürünler
Pitdrop NaCl Steril Göz Solüsyonu (Duşu) 500 ML

Pitdrop NaCl Steril Göz Solüsyonu (Duşu) 500 ML

347,69 TL Kdv Hariç: 289,74 TL

Braun Göz Duşu Solüsyonu 500 ml

Braun Göz Duşu Solüsyonu 500 ml

521,53 TL Kdv Hariç: 434,61 TL

Etiketler: Göz ve Vücut Duşu Kombine Galvaniz Boyalı, ,